Біопрепарат Біоклін для вигрібних ям, септиків і дренажів
Біопрепарат Біоклін для вигрібних ям, септиків і дренажів
Біопрепарат Біоклін для вигрібних ям, септиків і дренажів
Біопрепарат Біоклін для вигрібних ям, септиків і дренажів
Біопрепарат Біоклін для вигрібних ям, септиків і дренажів
Біопрепарат Біоклін для вигрібних ям, септиків і дренажів
Біопрепарат Біоклін для вигрібних ям, септиків і дренажів
Біопрепарат Біоклін для вигрібних ям, септиків і дренажів
Біопрепарат Біоклін для вигрібних ям, септиків і дренажів
Біопрепарат Біоклін для вигрібних ям, септиків і дренажів

Номер оголошення 31953

Опис

Bio-IndustriesGroup © 2021 (Ірландія)

Природне очищення навколишнього середовища

Всесезонний біопрепарат «Біоклін» - це як і раніше найбільш ефективний на сьогоднішній день у світовій практиці, готовий до застосування висококонцентрований розчин (НЕ ферменти, не суха суміш!) Складної суміші факультативних мікроорганізмів для вигрібних ям, септиків і дренажних систем будинків зі зручностями та інших об'єктів, що не мають централізованої каналізації. Усуває природу неприємних запахів і знищує патогенні мікроби. Зводить до мінімуму обсяг осаду, перетворюючи тверді фракції в вуглекислий газ і воду. Відновлює дренирующие властивості грунту шляхом ліквідації утворилася жирової плівки, звільняючи пори грунту від жиру. Значно рідше виникає потреба (а часом і зовсім відпадає необхідність!) В послугах асенізаторів. Запобігає відкладення в трубах і підтримує каналізаційні мережі в робочому стані. Однією літрової каністри вистачає на рік для 1 м3 ємності вигреба або септика. Чим більше обсяг, тим менше витрата! Має аромат лимонної свіжості. Термін зберігання біопрепарату - 24 місяці.

Чому все-таки Біоклін найбільш ефективний з усіх існуючих на ринку біопрепаратів даного призначення?

Деякі постачальники імпортують сухі суміші, засновані на бактеріальних матеріалах. Ці продукти знаходяться в спорових стані. Це означає, що бактерії спочатку повинні досягти вегетативного стану перед ферментацією органічного матеріалу. Ця затримка веде до неефективності продукту. Також існують обмеження використовуваних видів бактерій для порошкових продуктів. Незважаючи на те, що вони можуть розщеплювати органіку, це далеко не найефективніші препарати в процесі окислення.

Які препарати використовуються?

На ринку існує ряд біологічних продуктів. Вони засновані або на бактеріях, або на ферментах.

Яка різниця, адже обидва біологічного походження?

Бактерії.

Для того, щоб бактерії окислів органічні речовини вмісту вигрібної ями, вони спочатку виділяють ферменти. Ферменти руйнують органічні сполуки, а бактерії поглинають їх як харчування. В результаті тверді частинки перетворюються на вуглекислий газ і воду. Бактерії - це живі організми. Вони відтворюються і формують колонії. При певній температурі бактерії відтворюються кожні 7 хвилин.

Бактерії і ферменти вбиваються гарячою водою і детергентами. Тому рекомендуємо вливати препарат в систему на ніч, даючи мікроорганізмам можливість адаптуватися і почати ділитися. Через 6 - 8 годин можна користуватися каналізацією в звичайному повсякденному режимі.

Всі живі мікроорганізми навіть з інтенсифікує здатністю мають властивість вироджуватися. Тому регулярне додавання дози біопрепарату щотижня / щомісяця забезпечить їх постійна присутність в системі.

Ферменти.

Ферменти виробляються зростаючими бактеріями, збільшуючи їх кількість. Хоча вони і біологічного походження, але вони не відтворюються. Ферменти окислюють жир. Однак немає бактерій, які б поглинули його, тобто іншими словами «з'їли» його. Таким чином, ферменти вироджуються, жири тверднуть.

Назви ферментів засновані на їх характеристиках. LIPASA окисляє ліпіди (жир), а PROTEA розщеплює протеїни (білок).

Компанія Біоіндастріз (Ірландія, Дублін) поставляє тільки свіжі спеціально відібрані бактерії з інтенсифікує здатністю в готовому для застосування вегетативному стані. Мікроорганізми препаратів не піддаються ніяким змінам за допомогою генної інженерії.

Компанія має Сертифікати оцінки якості BS-EN-ISO 9001: 2008

і BS-EN- ISO 14001: 2004.

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України від 27.11.2014г. № 05.03.02-03 / 72007.

5 відмінностей і переваг біопрепарату Біоклін (Ірландія) для вигрібних ям від біопрепаратів, заснованих на сухих бактеріальних сумішах або ферментах.

1. Біоклін - це готовий для застосування розчин складної суміші факультативних мікроорганізмів у вегетативному стані. Не потрібно зачиняти в воді суху суміш мікроорганізмів в спорових стані, чекати, коли вони відновляться ... Не все бактерії оживають ... Все це веде до неефективності сухих препаратів.

2. У біопрепарат Біоклін - запатентований повний набір мікроорганізмів, необхідних для ефективної роботи, на відміну від сухих сумішей, де відсутні деякі необхідні види мікроорганізмів, зміст яких не повинен сублімації. Через це ефективність істотно знижується.

3. У Біоклін - спеціально відібрані мікроорганізми з інтенсифікує здатністю, які ніколи не піддавалися сублімації, а завжди знаходяться у вегетативному стані.

4. Відмінність від біопрепаратів на основі ферментів.

Ферменти не відображаються, і немає бактерій, їх виробляють.

Ферменти розщеплюють органічні сполуки, але немає бактерій, які завершили б процес. Після відмирання ферментів, розщеплені органічні сполуки відновлюються. Зокрема, жири, які закупорюють дренажні системи, проникають в пори грунту, вигрібні ями переповнюються, викликаються асенізатори, виникають значні витрати.

Використовуючи вміст вигреба як харчування, що ростуть бактерії Біоклін виробляють ферменти. Ферменти розщеплюють органічні сполуки, а бактерії тут же поглинають тверді фракції, перетворюючи їх на вуглекислий газ і воду. Зникає неприємний запах. Відновлюється робота дренажної системи. Зводиться до мінімуму обсяг осаду. Знезаражену воду, без запаху, але насичену органікою, можна, в разі необхідності, відкачувати під дерева і кущі, де можливо.

5. Проаналізувавши перераховані вище відмінності і переваги Біоклін, можна з упевненістю зазначити, що Біоклін по своїй винятковій ефективності не має собі рівних не тільки на ринку України, але і найбільш ефективний в світовій практиці.

Біоклін можна також купити в мережі гіпермаркетів "Будмен", клубів органічного землеробства та у дистриб'юторів.

Представник в Україні - ТОВ Науково-виробниче підприємство «ЕОМ» (Харків)

Щоб уникнути покупки фальсифікату у шахраїв передзвоніть по прикладеним телефонами !!!

Додаткова інформація
По будь-яким питанням стосовно цього оголошення, дзвоніть за номером
Відгуки

Відгуки клієнтів по цьому оголошенню відсутні.

Ми будемо Вам дуже вдячні якщо Ви залишите перший.

Залишити відгук

Написати автору

Деякі автори вважають за краще контактувати через email.

Тут Ви можете написати їм. Написати автору
Схожі оголошення

© 2001-2021 iДошка - Бесплатные объявления Харкова та Харківської області в усіх регіонах України та АР Крим. Всі права захищені.

Використання сайту, у тому числі подача оголошень, означає згоду з користувальницькою угодою.

Ця дошка оголошень вже 15 років працює на обладнанні замовленому на сайті Сервери України

iДошка - Бесплатные объявления Харкова та Харківської області